Lícové cihly, cihlové obkladové pásky » Montáž » Montáž zateplovacího systému


Montáž zateplovacího systému

Nezávazná poptávka

Naše priorita není jen prodat obkladové pásky. Chceme Vám nabídnout kompletní dodávku obkladových pásků včetně jejich montáže a to včetně realizace certifikovaného zateplovacího systému. Jelikož mají obkladové pásky větší hmotnost než klasická omítka, je třeba podklad správně připravit a také použít certifikované materiály jako jsou např.: sklotextilní pancéřová tkanina a také kotvy s ocelovým šroubovacím trnem. Jejich délka je závislá na tloušťce izolace a na druhu obvodového zdiva (beton, cihly děrované, cihly plné, porobeton...) 

Obkladové pásky lze lepit na polystyren i na minerální vatu.

  

 

U montáže zateplovacího systému jehož finální úprava je fasádní obkladový pásek, který má mnohem větší hmotnost než klasická omítka, je důležité dodržet několik zásadních předpisů.

1) použití sklotextilní (pancéřové) perlinky nebo obyčejné ve dvou vrstvách

2) kotvení izolantu provádíme hmoždinkou s ocelovým šroubovacím trnem

3) izolant kotvíme až po natažení perlinky

 

Jelikož je nyní na trhnu mnoho materiálů a systémů (dřevostavby, zděné RD z Ytongu, pálené cihly, Veloxu....) a na každý typ materiálu je jiný postup jak správně ukotvit zateplovací systém, nabízíme Vám bezplatnou konzultaci a poradenství. Přijďte nás navštívit do naší vzorkovny na Domažlické 522/99 v Plzni nebo můžeme přijet k Vám domů nebo na stavbu.

 

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Připravíme Vám konkrétní nabídku na míru. V případě poptávky prosím buďte co možná nejvíce konkrétní, věcní a struční. Děkujeme.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt uveďte to prosím v poptávce společně s čase kdy Vám nejlépe volat.

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky by Vám měla dorazit na Vámi zadaný email.

logoSicialSite logoSicialSite logoSicialSite